متن خداحافظی از دوستان با دو روش رسمی و صمیمی

انواع متن خداحافظی از دوستان صمیمی و متن های رسمی و زیبا برای خداحافظی از همکاران و دوستان را در این مقاله ارائه می دهیم که می توانید متن خداحافظی دلخواه را از بین این متن های زیبا و مناسب انتخاب نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

متن خداحافظی از دوستان با دو روش رسمی و صمیمی

مجموعه ایی از زیباترین متن های خداحافظی را پیش رو دارید که هر یک از این متن های فوق العاده زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای خداحافظی از دوستان یا همکاران باشند. این خداحافظی ممکن است به دلایل مختلف باشد، پس بهتر است با انواع مختلف متن خداحافظی از دوستان به صورت رسمی و صمیمی آشنا شوید و در صورت نیاز بهترین و مناسب ترین متن را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید.

متن خداحافظی از دوستان و آشنایان با جملات زیبا و تاثیرگذار :

خداحافظی واژه ایی تلخ و سوزناک است که همه ما بارها آن را به شکل های مختلف تجربه نموده ایم، برخی از خداحافظی ها با نگارش نامه و نوشته ایی زیبا انجام می گیرد، در اینگونه مواقع نیازمند آشنایی با جملات زیبا و تاثیرگذار و انواع متن مناسب می باشیم تا خداحافظی به شکل دلخواه انجام بگیرد. در ادامه چند نمونه متن خداحافظی از دوستان با روش های مختلف را مشاهده می فرمایید که امیدواریم مفید و کاربردی باشند توجه داشته باشید که این متن ها، بر خلاف انواع متن خوش آمد گویی، از تلخی و غمی خاص برخوردارند.

متن زیبا برای خداحافظی از دوست 


متن خداحافظی رسمی از دوستان و همکاران :

در صورتی که قصد دارید با دوستان و یا همکارانتان به صورتی رسمی خداحافظی نمایید و به دنبالی متنی برازنده و مناسب در این زمینه هستید، پیشنهاد می کنیم از متن های ارائه شده  در این بخش استفاده نمایید و بهترین گزینه را در راستای خداحافظی رسمی انتخاب نمایید.

متن خداحافظی رسمی و اداری


سلام به همه دوستان و همکاران گرامی
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است . ضمن عرض سپاس و قدر دانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم . با توجه به استعفا / انتقال / بازنشستگی اینجانب از تاریخ فلان در خدمت شما عزیزان نخواهم بود. با امید به اینکه از صمیم قلب قصور اینجانب را بخشیده و این حقیر را حلال فرمایید ، همگی شما را به خداوند بزرگ می سپارم .

*

متن رسمی برای خداحافظی از همکاران


با توجه به اینکه اینجانب از تاریخ فلان و بعلت استعفا / انتقال / بازنشستگی در میان شما عزیزان نخواهم بود بدین وسیله از همگی خداحافظی نموده و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم. بودن در کنار شما افتخاری ست که تا همیشه به آن خواهم بالید.
ارادتمند شما دوستان عزیز و گرامی

*

متن خداحافظی از دوستان و همکاران


هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید در پیش بودن سلامی نو باشد.
اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران قدیمی و دوستان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .
با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است،کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند .
در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .

*

متن زیبا برای خداحافظی از دوستان


با سلام و درود بی پایان


فقدان شما غم بزرگی است که ما را تاب تحمل آن نیست. افسوس و صد افسوس که شوق آشنایی تان را غم فراق و دوریتان برایمان تلخ نمود. لیکن همواره چهره متبسم و مهربانتان در جلوی چشمانمان خواهد بود.


همیشه و همیشه در قلب ما جای خواهید داشت. و چهره ی بشاش و خستگی ناپذیرتان که مجسم کننده الگوی فداکاری و نمونه بودن از نظر اخلاق است برای همیشه در صفحه قلبمان حک گردیده است.
در پایان شما را به خداوند متعال سپرده و آرزو داریم در عرصه زندگی همچنان موفقیت، سلامتی و شادی رفیق همیشگی راهتان باشد.


متن خداحافظی از دوست

متن خداحافظی از دوست صمیمی :

انتخاب متن برای خداخافظی دوستانه و صمیمی تا حدودی راحت تر است، با این حال بهتر است در انتخاب متن و جملات خداحافظی صمیمی نیز دقت و توجه کافی را داشته باشید و سعی کنید متنی مناسب و زیبا انتخاب نمایید. در این بخش با انواع متن های خداحافظی صمیمی آشنا می شوید که هر یک می توانند متن دلخواه شما باشند.

متن خداحافظی از دوستان بسیار صمیمی


آدم های کمی هستند که می دانند تنهایی یک نفر حرمت دارد.
همین طور بی هوا سرشان را پایین نمی اندازند و بپرند وسط تنهایی آن فرد.
چون خوب می دانند که اگر آمدند،باید بمانند.تا آخرش باید بمانند.
آنقدر که دیگر تنهایی وجود نداشته باشد.
وگرنه مسافرها همیشه موقع خداحافظی،تنهایی را هزار برابر می کنند!
خداحافظ بهترین دوستم

*****

اس ام اس خداحافظی از دوستان صمیمی و خوب


فرق نمیکنه موقع سلام یا وقت خداحافظی باشه، میگم:
“تنور دلت گرم”
تابستونو زمستون نداره…
انگار تنور دلت که گرم باشد نان مهربانی دلت را میخوری
هرچه دلت گرم تر، مهربانیت بیشتر
روزگارت آبادتر، خودت راضی تر…


*****

متن برای خداحافظی از دوست


 تو را از دور می بوسم به چشمی تر خداحافظ


مرا باور نکردی می روم دیگر خداحافظ


مرا لایق ندیدی تا بپرسی حال و روزم را


برو با دیگران ای بی وفا دلبر خداحافظ

*****

متن غمگین جدایی و خداحافظی از دوست


این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ


جان شما و خاطره هامان خداحافظ


من می روم بدون تو اما دعایم کن


در اولین تراوش باران خداحافظ

*****

متن خداحافظی از دوستان خوب


خداحافظ ای ماه شبهای تارم


خداحافظ ای درد جانسوز جانم


خداحافظ ای عشق روزای خوبم


خداحافظ ای شور و شوق حضورم

*****


loading...
نظرات

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
پر بازدیدترین خبرها